Święta święta

Zbliża się ten piękny, magiczny czas. Coraz bliżej do pierwszej gwiazdki na niebie. Choinka pięknie stroi dom a pod nią czekają prezenty. Zawsze uwielbiałam Święta Bożego Narodzenia ale od kiedy jest Liliana to jeszcze bardziej mnie cieszą. To ostatnie Święta w tym gronie, za rok będzie nas więcej. Czasami patrzę na męża i Lilianę i nie dowierzam, że mam taką fajną rodzinkę. I myślę coraz częściej jak to będzie w czwórkę. Dwa plus dwa. Wiem, że będzie ciężko, będzie zapieprz bo jednak dwójka małych dzieci. Ale wiem też, że warto. Warto się poświęcić tym małym szkrabom, często gęsto dającym popalić.
Najczęściej myślę o tym jak Liliana zareaguje na siostrzyczkę. Czy ją zaakceptuje na dłużej niż kilka godzin. Odpowiedzią jest chyba czas. Czas pokaże. Z czasem też będzie coraz lepiej, coraz łatwiej.
Jedno jest pewne - już nie mogę się doczekać!

Na ten piękny czas życzę Wam wszystkiego dobrego, szczęścia i miłości. Magicznych chwil z najbliższymi, bez kłótni i przykrych słów. Bądźmy radośni w te dni, doceńmy to co mamy, to co stworzyliśmy.
Wesołych Świąt!


Komentarze

  1. Anonimowy24/12/16

    Prześliczna dziewczynka z twojej córeczki. Wesołych świąt!!!!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze. Anonimy proszę się podpisywać.

Zobacz również