Sylwestrowo!

Kochani, wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym zbliżającym się wielkimi krokami roku 2016!
Aby spełniły się Wasze najskrytsze marzenia. Pamiętajcie, samo się nie zrobi, więc trzeba działać.
Świat jest taki piękny tylko ludzie czasami zawodzą. Nie dajmy się zwariować i bądźmy sobą. Nie zmieniajmy się też dla kogoś. Jeśli już to dla siebie. Noworoczne postanowienia - jedna wielka bzdura, ale warto je mieć. A nuż jedno na dziesięć zostanie wykonane.  
Z wiekiem zmienia się nasze postrzeganie świata. Pragnienia też się zmieniają. Najczęściej pragniemy czegoś, czego nie możemy kupić za żadne pieniądze. Dorosłość, małżeństwo, rodzicielstwo - do tego trzeba mieć głowę, nie każdy podoła. Ale nie można się poddawać. 
Chciałabym nauczyć się cieszyć z małych rzeczy.  Chciałabym też wprowadzić kilka zmian w moje życie. Tylko jak nie być tchórzem? Jak nauczyć się ryzykować?
Pamiętacie film Francuski numer? Ojciec powiedział tam do syna:
Kto nie ryzykuje ten nie ma!
A syn na to: A Ty ryzykujesz i nie masz!
Życzę sobie, żeby przestać myśleć jak ten syn. Chcę odnaleźć w sobie odwagę do podejmowania samodzielnych decyzji. Muszę być silniejsza, bardziej samodzielna i muszę przestać bać się jeździć samochodem.

Przywitajmy Nowy Rok uśmiechem i dobrą zabawą. Nieważne, że jutro będziemy zombiakami. Kiedyś na pewno odeśpimy. Szczęśliwego!


Komentarze

  1. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku - spełnienia marzeń i wielu pięknych chwil.

    pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak trzymac!!! Zycze wiec odwagi, uporu w realizacji celow, marzen, wtrwalosci w zyciu i samych pieknych, pogodnych dni w 2016 roku:-)))

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze. Anonimy proszę się podpisywać.

Zobacz również