Hello December

Śnieg tylko w internecie, ale kto wie, może zawita do nas jeszcze w tym roku...
Ubrałyśmy dzisiaj choinkę z Lilianką przy piosence Mariah Carey All I Want For Christmas Is You. Kiedy słyszę tą piosenkę w radiu to wiem, że święta tuż, tuż:) Lili spogląda z zainteresowaniem na migające światełka, chyba jej się podoba. A od jutra rozpoczynamy szukanie prezentów. Jest fajnie, jestem szczęśliwa i niech tak pozostanie:)
Żeby nie było tak kolorowo, trochę choruję, byłam nawet u lekarza, dla mnie to duży wyczyn, rano jest najgorzej,  i wydaje mi się, że chodzę z gorączką po sklepach, ale podobno mamy nie chorują a już na pewno nie biorą zwolnienia:)

Komentarze

 1. no to widzę, że Święta u Was pełną parą:) Ja też tę piosenkę uwielbiam w Święta, ale niestety kojarzę też bardzo "I'm driving home for Christmas"... zawsze mam wrażenie, że więcej czasu spędzamy w podróży niż przy stole.

  OdpowiedzUsuń
 2. No mamo, nie choruj, bo nie ma czasu na chorowanie! :)

  http://bedemamusia.blogspot.com/2014/11/bo-mamy-nie-choruja.html :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma czasu i nie będzie - taki już mamusiowy los:)

   Usuń
 3. Czyli u Was już świątecznie.
  Święta z dzieckiem są zupełnie inne, bardziej radosne i naprawdę człowiek chce się postarać, bo jest dla kogo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Aż się rozmarzyłam na myśl o choince. U nas pojawia się ona dzień przed Wigilią i tak też pewnie będzie i w tym roku :)
  Już nie mogę się doczekać tych świąt. Po ślubie pierwsze święta były smutne, bo pomimo ogromnych starań dzidzi jeszcze nie było. Drugie były radosne, a i lekko stresowe, gdyż na 27 grudnia miałam termin porodu. A teraz będą najcudowniejsze święta - we troje :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie ma jak to magia Świąt... pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia ! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nominowałam Cię do zabawy Libster Blog Award, pytania u mnie na blogu http://bedemamusia.blogspot.com. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Już choinka? Szybko :) Ale w sumie będą w Anglii zaobserwowałam że sezon na dekoracje świąteczne w prywatnych domach juz otwarty :) Ja choinkę przystroję w drugiej połowie grudnia, ale już zaczynam szykować inne świąteczne dekoracje :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze. Anonimy proszę się podpisywać.

Zobacz również