Nie mogę spać

Dzisiaj pospaliśmy do 9.30. Bardzo dobrze śpię nad ranem tak  od 5 do 9 ale nie mogę sobie na to pozwolić jak chodzę do pracy, bo mój budzik dzwoni już o 5.40. Wstaję na siusiu ok 3 razy w nocy i nie mogę spać. W sobotę obudziłam się o północy i mogłabym wstać i zacząć coś robić. Dokucza mi bezsenność w ciąży, co odbija się na funkcjonowaniu w dzień. I pojawiła się też zgaga nocna, nieważne o której zjem ostatni posiłek i tak będzie mnie męczyć. Dzisiaj wypróbuję Rennie, już czeka przy łóżku. Jak możecie zauważyć mój brzuszek rośnie, już prawie 90 cm w obwodzie. Moje nogi to odczuwają, staram się wykonywać ćwiczenia ale siłowni czas powiedzieć goodbye, za duża jestem. Ostatnia siłka będzie w niedzielę ale postaram się ćwiczyć w domu, codziennie po troszeczkę. Zaczynają boleć mnie kości biodrowe, nie jest to intensywny ból i pojawia się tylko czasami ale nie jest przyjemny i boję się,że będzie postępował. Kupiłam sobie poduszkę rogal i jest cudowna:) A dla małej kupiliśmy wózek, prezentacja już niedługo:)Komentarze

 1. Miałam bardzo podobnie, nie mogłam zasnąć albo się budziłam w nocy ;)
  Śliczne zdjęcia. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Och, ale Ty pienie wyglądasz z tym brzuszkiem ;)
  Ja też pamiętam, że w nocy żle spałam, no niestety chyba każda z nas tak miała ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie przypominam sobie, żebym cierpiała na bezsenność. w ciąży raczej byłam bardziej senna.
   bardzo długo chodziłaś na siłownię :)
   fit-mama :)

   Usuń
 3. Wyglądasz kwitnąco. Twój brzuszek jest cudowny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cóż, trzeci trymestr przestaje rozpieszczać ;) Ale jeśli ma się nastawienie, że to najcudowniejsze dolegliwości w życiu, to jest całkiem znośnie ;)
  A na samym końcu w człowieku budzą się masochistyczne skłonności i tęsknota za bólem (jeśli kogoś np. omijają szerokim łukiem skurcze przepowiadające).

  OdpowiedzUsuń
 5. pięknie wyglądasz!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wyglądasz kwitnąco! ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze. Anonimy proszę się podpisywać.

Zobacz również